شرایط نصب بازی PS۴

با توجه به شرایط موجود و قیمت بالای بازی‌ها، بسیاری از ما به جای خرید دیسک فیزیکی بازی یا ناچاریم دیسک بازی را برای مدتی اجاره کنیم و یا اینکه به سمت نصب نسخه دیجیتالی بازی‌ها روی بیاوریم. اما نصب بازی بر روی کنسول چطور انجام می‌شود و چه مزیتی دارد؟

 

نصب بازی بر روی کنسول PS۴ به دو صورت انجام می‌شود:

۱. کنسول‌هایی که ورژن نرم افزاری آنها ۵.۰۵ و یا پایینتر باشد،‌ بازی‌ها به صورت کپی‌خور بر روی دستگاه نصب خواهد شد.

۲. کنسول‌هایی که ورژن نرم‌افزاری آنها بالاتر از ۵.۰۵ باشد با استفاده از اکانت‌های ترکیبی قانونی نصب بازی بر روی آنها انجام خواهد شد.

 

روش‌های فوق کاملا بی‌خطر بوده و مشکلی از لحاظ بن شدن دستگاه پیش نخواهد آمد. ما در بازی‌رنتر سعی کرده‌ایم تا بیشتر بازی‌های جدید و پرطرفدار روز را به صورت دیجیتالی بر روی اکانت‌های خود خریداری کرده و نصب بر روی کنسول شما عزیزان را با این اکانت‌ها انجام دهیم تا خطری متوجه کنسول شما نشود. پس ‌با خیالی آسوده کنسول خود را به ما بسپارید تا در زمانی کوتاه، جدیدترین بازی‌های روز را بر روی کنسول شما نصب کنیم.

 

بعد از نصب بازی چطور از دستگاه استفاده کنیم؟

نیازی به انجام کار خاصی نیست. بعد از نصب بازی، دقیقا مشابه استفاده از دیسک بازی،‌ وارد اکانت خود شده و بازی مورد نظرتان را اجرا می‌کنید. تنها تفاوت موجود این است که دستگاه نباید به اینترنت متصل باشد و باید به صورت آفلاین بازی کنید.

 

اگر به اینترنت متصل شوم چه مشکلی پیش خواهد آمد؟

در صورتی که دستگاه خود را به اینترنت متصل کنید، تنها مشکلی که ممکن است پیش آید قفل شدن لایسنس بازی‌های نصب شده است. بهتر است دستگاه را به صورت آفلاین استفاده کنید. بعد از اینکه همه بازی‌ها را به پایان رساندید، می‌توانید دستگاه خود را به اینترنت متصل کنید و از قابلیت‌های آنلاین استفاده کنید و مشکلی برای دستگاه و اکانت شما پیش نخواهد آمد.

 

نصب بازی بر روی کنسول من چه قدر زمان می‌برد؟

نصب بازی بسته به نوع پکیج انتخابی ممکن است از ۱ تا ۴ روز زمان ببرد.

 

آیا برای نصب بازی باید به صورت حضوری مراجعه کنم؟

خیر نیازی به مراجعه حضوری نیست. پس از انتخاب پکیج مورد نظر و ثبت سفارش بر روی سایت، مامور ارسال بازی رنتر به محل شما مراجعه و کنسول را از شما دریافت می‌کند. رسید دریافت کنسول با مهر رسمی فروشگاه تحویل شما خواهد شد. بعد از نصب بازی، مجددا مامور ارسال بازی رنتر به محل شما مراجعه و کنسول را تحویل خواهد داد.

مشاهده پکیج‌های نصب بازی