بازی Hitman 2 برای PS4

ناموجود

0 تومان

توضیح

بررسی بازی Htiman ۲

بر خلاف بسیاری از بازی ها که شما را به دنیای عجیب و غریبی وارد می کنند، بازی Hitman ۲، با قتل و کشتارهایی که بسیار نزدیک به واقعیت صورت می پذیرد، شما را در فضایی رئال نگه می دارد. در این نسخه هم، همانند گذشته وسایل و ابزارهای مخفی کاری زیادی در اختیار دارید. اما تعداد خیلی کمی از آنها جدید به نظر می رسند. مثلا تیر دارت را در اختیار دارید که برای از پا در آوردن اهداف در فاصله نسبتا نزدیک به کار می رود. اما یکی از جالب ترین ابزارها، سکه هایی هستند که برای جلب توجه اهداف به کار می روند. هیجان انگیز ترین قسمت آن، زمانی است که هدفتان در موقعیتی که در نظر داشتید قرار می گیرد و شما در کمال خونسردی و مخفیانه، او را از پای در می آورید. اگرچه ابزارهای دیگری هم در اختیار دارید، اما شاید شما هم با ما هم عقیده باشید که استفاده از ابزارهای پر سر و صدایی مثل مین یا نارنجک به عنوان ایجنت ۴۷، با هویت و روح بازی و شخصیت آن در تضاد است.

اتاق ها و مکان های بسیاری برای اکتشاف دارید و به صورت کاملا هوشمندانه، قادر به انجام هر چیزی هستید که در ماموریت ها به عنوان پیشنهاد ارائه می شود. ماموریت های فرعی بازی هم، بخش کوچکی از داستان بزرگتری را بیان می کنند. بعضی از آنها بسیار جذاب و هیجان انگیز هستند. برخی از این ماموریت ها محدودیت زمانی خاصی برای انجام دارند و اگر به اندازه کافی سریع نباشید، زمان به سرعت سپری شده و فرصت انجام آن را از دست خواهید داد.

مثل هر بازی مخفی کاری دیگری، کوچکترین شکستی می تواند به طور کلی منجر به شکست ماموریت شما شود. اما با قابلیت سیو هوشمند بازی و همینطور امکان ذخیره در هر زمان توسط شما، امکان تکرار ماموریت از نقطه دلخواهتان امکان پذیر است. البته در صورتی که در بالاترین درجه سختی بازی نباشید. که در این صورت، در هر ماموریت تنها یک بار حق ذخیره سازی بازی را دارید. شاید شکست های پی در پی خسته کننده به نظر برسند، اما یادتان باشد که انتخاب های زیادی برای تغییر رویکردتان در موقعیت های مختلف دارید.

ویژگی‌ها

سازگار با PS4 , PS4 Pro , PS4 Slim

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده