بازی Red Dead Redemption 2

راک‌استار گیمز - Rockstar Games

0 تومان

توضیح

بررسی کوتاه بازی Red Dead Redemption ۲

به طور قطع یکی از بهترین بازی های عرضه شده تا به امروز، بازی Red Dead Redemption ۲ ساخته کمپانی بزرگ و معروف Rock star Games می‌باشد. این بازی، داستانی از وفاداری، محکومیت و رسوایی در دنیای وسترن را روایت می‌کند. در دنیای بزرگ و بی انتهای این بازی،‌ کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید. افراد و مکان‌های مختلفی در انتظار شما هستند تا به اکتشاف آن‌ها بپردازید.

red_dead_redemption_2_review_003_1200x67

اما کمی به داستان بازی Red Dead ۲ بپردازیم. شما در نقش آرتور مورگان بازی خواهید کرد. شخصیتی  که بعد از یک سرقت ناموفق در شهر بلک‌واتر، مجبور به فرار و عقب‌نشینی در بالای کوه‌ها می‌شود. آرتور و گروه تبهکارش، برای به دست آوردن پول، دست به غارت و سرقت می زنند و در این راه، مجبور به جنگ با قبایل و گروه‌‌های دیگر می‌شوند.

این بازی، بخش بسیار بزرگی از طبیعت آمریکا در قرن ۱۹ میلادی را به نمایش می‌گذارد. مسیرهای برفی کوهستانی، دشت‌های سرسبز و پوشیده از علف، باتلاق‌های پر از تمساح که همگی با کیفیتی خیره کننده در برابر چشمان شما قرار می‌گیرند. شخصیت بازی، یعنی آرتور، عضو اصلی و رهبر گروه "ون در لیند Van der Linkde" است که یکی از بد نام ترین تبهکاران آمریکا هستند. در تمام طول بازی شما با افراد مختلفی ارتباط برقرار خواهید کرد. بازی به قدری گسترده هست که کارهای بسیار زیادی برای انجام داشته باشید. از سرقت و غارت گرفته تا غماربازی.

اما اسب‌ها هم نقش ویژه‌ای در Red Dead Redemption ۲ دارند. انواع اسب‌ها با نژادهای مختلف، دارای خصوصیات متفاوتی هستند. اگر اسب شما به شدت آسیب ببیند، برای همیشه باید با آن خداحافظی کنید. به طور کلی می‌توانید یک اسب اصلی برای سوارکاری داشته باشید و‌ سه اسب دیگر در اسطبل خود نگهداری کنید. سوارکاری در این بازی به قدری جذاب است که به تنهایی حس بسیار خوبی به شما القا خواهد کرد. اسب شما دارای خورجینی است که برای حمل سلاح و آیتم‌های دیگر استفاده می‌شود. در طول بازی، با نوازش کردن، غذا دادن و وقت گذرانی با اسب خود، رابطه بهتری با آن برقرار خواهید کرد. هرچه تجربه بیشتری با یک اسب داشته باشید، بیشتر توانایی‌های اسبتان مثل استقامت و سرعت را افزایش خواهید داد و قابلیت‌های جدیدی برای سوارکاری به آن اضافه خواهید کرد.

red_dead_redemption_2_review_004_1200x67

در پایان می‌توان گفت که شرکت راک‌استار با ارائه بازی رد دد ردمپشن ۲ تمام انتظارها را برآورده کرده است. این بازی به لطف ۳۰۰ هزار انیمیشن موجود در آن، احتمالا نزدیک ترین بازی به واقعیت در طول تاریخ است و مسلما یکی از بهترین بازی‌های تاریخ خواهد بود. حتی غارت و لوت کردن هم بسیار جذاب تر از گذشته انجام می‌شود. چرا که برای برداشتن هر آیتم انیمیشن‌های مختلفی تعبیه شده است. کارهای پیش پا افتاده‌ای مثل تمیز کردن اسلحه هم به قدری با جزئیات کار شده که شما را مجذوب خود خواهد کرد. اگر جستجویی هم در مورد امتیازات بازی انجام دهید، با متای ۹۷ مواجه خواهید شد که امتیازی کم نظیر برای یک بازی است.

نظرات کاربران

1398-04-22

عالی بسیار خوب و جذاب

1397-08-17

من تازه بازی رو خریدم. بازی بیشتر حالت سینمایی داره. ولی به شدت گرافیک و گیم پلی جذابی داره. من که خیلی حال کردم باهاش. قطعا red dead 2 یکی از بهترین بازی‌های تاریخه ;)

نوشتن نقد و نظر

محصولات بازدید شده